71 757 58 15 hello@mediaclick.pl

Drukarnia Digital Center

Drukarnia Digital Center
OVT nazwa: Drukarnia Digital Center
OVT kategoria:
OVT informacja:

Firma Digital Center specjalizuje się w wykonywaniu wielkoformatowych wydruków cyfrowych. Jesteśmy profesjonalna drukarnią cyfrową z dużym doświadczeniem i profesjonalną kadrą grafików komputerowych, plastyków, informatyków i innych specjalistów. Na Państwa życzenie zaprojektujemy i przygotujemy do druku najlepszej jakości grafiki. Nasze projekty graficzne obejmują foldery, plakaty, billboardy. Digital Center wykonuje także wszelkiego rodzaju kasetony reklamowe. W ofercie dostępne są kasetony reklamowe na profilach aluminiowych oraz kasetony reklamowe z dibondu.

Wszystkie nasze prace opracowujemy w oparciu o najnowsze technologie. Wydruki wykonane w naszej drukarni z powodzeniem mogą być wykorzystane jako banery, standy, kasetony, grafiki samochodowe czy wolnostojące tablice reklamowe. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem zagranicznym, dzięki któremu nasze produkty są doskonałej jakości i spełniają oczekiwania wszystkich klientów. Potwierdzamy to w codziennej pracy i kontaktem z Państwem.

Używamy trwałych i wysokiej jakości farb pigmentowych i solwentowych, które są przeznaczone do zastosowania w reklamie. Nasi stali klienci mogą liczyć na specjalne rabaty i atrakcyjne bonusy. Przygotowujemy projekt i realizujemy go w szybki czasie. Mogą Państwo liczyć na terminowe wykonanie zlecenia. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji – udzielą wszelkich informacji na miejscu lub telefonicznie. Zapraszamy również do kontaktu mailowego.

OVT telefon: 713400180
OVT siedziba: ul. Rybnicka 64 52-016 Wrocław
OVT NIP: 8992492529
OVT Regon: 932968540