71 757 58 15 hello@mediaclick.pl

Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Drukarnia Etykiet Arti-Bau
OVT nazwa: Drukarnia Etykiet Arti-Bau
OVT kategoria:
OVT informacja:

Odpowiednie oznaczenie produktu to klucz do sukcesu. Przyciąga uwagę konsumentów, przedstawia im niezbędne informacje, a także utrwala świadomość marki poprzez prezentowanie elementów jej identyfikacji wizualnej. Bardzo ważne jest więc, aby stosowane etykiety posiadały wysoką jakość i były zaprojektowane w sposób, który gwarantuje ich trwałość. Właśnie takie są produkty z oferty cyfrowej drukarni Arti Bau.

Firma zajmuje się drukowaniem etykiet samoprzylepnych, zarówno tych wielowarstwowych, jak i jednowarstwowych. W swojej pracy opiera się na materiałach wysokiej klasy i zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, do każdego zlecenia podchodząc w sposób indywidualny i kompleksowy. Klienci mogą wybierać spośród etykiet matowych, szlachetnych, ze zdobieniami.

Format graficzny plików dostarczanych do druku może być dowolny – profesjonalny zespół pracowników poradzi sobie z każdym. Nie jest problemem realizacja nawet niewielkich zleceń, a każde z nich realizowane jest sprawnie i szybko, przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

OVT telefon: 717822678
OVT siedziba: ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
OVT NIP: 8971746284
OVT Regon: 020841468
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau