71 757 58 15 hello@mediaclick.pl

Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
OVT nazwa: Stokado Sp. z o.o.
OVT kategoria:
OVT informacja:

Na rynku amerykańskim działa już ponad 50000 magazynów typu self storage. Wszyscy znamy je z popularnego programu telewizyjnego „Wojny magazynowe”. Wiemy więc wszyscy, że self storage to prosta i znacznie ułatwiająca życie codzienne idea: samoobsługowe przechowalnie dowolnych przedmiotów osobistych i wyposażenia firm. Na pewno zastanawialiście się, czy magazyny self storage dostępne są także w Polsce. Od niedawna tak, a co więcej jest to rozwiązanie wygodne i niedrogie! Pionierem na polskim rynku magazynów self storage jest działająca w całym kraju firma Stokado Self Storage.

W programie „Wojny magazynowe” poznajemy różnej klasy obiekty magazynowe typu self storage: od prostych magazynów garażowych po zaawansowane technologicznie centra logistyczne. Właśnie ten drugi typ magazynów self storage reprezentują magazyny samoobsługowe Stokado. Dysponują one zaawansowanymi systemami monitoringu, dzięki którym przedmioty są bardziej bezpieczne, niż w domu czy siedzibie firmy. Magazyn self storage może więc pełnić funkcję przechowywania nie tylko przedmiotów zbędnych i używanych rzadko, ale także tych cennych. Zaawansowany system dystrybucji powierzchni magazynowej w Stokado Self Storage opiera się na najnowszych, modelowanych matematycznie standardach. To właśnie dlatego w magazynach Stokado Self Storage możemy wynająć powierzchnię magazynową dowolnej wielkości.

Jeszcze większe znaczenie, niż doskonale przygotowana i bezpieczna powierzchnia magazynowa ma jakość świadczonej usługi. Zgodnie z najnowszymi światowymi trendami Stokado Self Storage stawia na elastyczność. Wynająć możemy więc dowolnej wielkości powierzchnię magazynową – nawet tylko 1 metr kwadratowy. Do swoich rzeczy mamy dostęp w dowolnym czasie: przed 24 godziny na dobę, każdego dnia roku (w tym w niedziele i święta). Przedmioty przechowywać można przez dowolnie wybrany czas: przez całe lata lub tylko przez jeden tydzień. W każdej chwili możemy, bez dodatkowych opłat, zrezygnować z usługi. Widzimy więc, że magazyny do wynajęcia typu self storage to nie tylko znaczna oszczędność powierzchni w naszych domach i biurach. To także oszczędność naszego czasu, sił i pieniędzy – niczym nieograniczona swoboda.

OVT telefon: 666030777
OVT siedziba: ul. Opolska 178 52-014 Wrocław
OVT NIP: 8992745172
OVT Regon: 022172988